One Gun: Stickman

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 67 MB
  • Version 1.3
  • Dil Türkçe
  • Firma erow.dev
One Gun: Stickman Android cihazınıza indirerek yeşil canavarları öldürerek ilerleyeceğiniz bir RPG oyunudur.

Android işletim sistemi bulunana akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz One Gun: Stickman mobil oyunu RPG oyun türünde geliştirilmiş olan aksiyon ve macera dolu bir mobil oyundur. Oyunumuzda sevim karakteri silahlar ile donatacak ve düşman yaratıkları yok etmeye çalışacaksınız. 

İçinde bulunduğunuz ortamda bir çok yaratık sizin üzerine doğru gelirken silahlarınızla onları yok etmelisiniz. Eşsiz dövüş sahnelerine ev sahipliği yapması ile dikkatleri üzerine toplayan One Gun: Stickman mobil oyununda heyecan verici anlar yaşayabilirsiniz. Her canavar farklı şekilde karşınıza çıkacaktır. Çeşitli zombiler de en her canavar kadar tehlikeli olacak. Kendinize muhalif olacak arkadaşlar edinmeli ve hep birlikte bir savunma sistemi oluşturmalısınız. 

Savaş başladığında, her bir çöp adamının sürekli saldıran tehlikeli canavarlarla savaşması gerekir. Çöp adamınızın silahlarını kuvvetlendirerek ona yardımcı olun. Ne zaman onları vurmak ya da öldürmekten kaçınırsanız başınıza kötü olaylar gelebilir. One Gun: Stickman oyunu her zaman delice sert bir savaş olacaktır ancak birden fazla beceri kullanırsanız, çöp adamınızı daha güçlü hale getirebilirsiniz. Canavarlar tarafından öldürülmemeye dikkat edin. 

 

One Gun: Stickman indir
DİĞER SÜRÜMLER