One Gun: Stickman

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 51,8 MB
  • Version 1.09
  • Dil Türkçe
  • Firma erow.dev
Çöp adamın kıyasıya mücadelesinde onun yanında olun, silahlarınızla düşmanların üstüne saldırlar düzenleyerek onları öldürün.

One Gun: Stickman mobil oyunu gelişmiş grafikleri ve özel oyun içerikleri sayesinde başarılı bir izlenim kazanmış olan RPG türünde bir aksiyon oyunudur. Dövüş ve aksiyon oyunları kombinasyonu üzerine tasarlanmış olan One Gun: Stickman oyununda sevimli çöp adamı kontrol edeceksiniz. Onu silahlandıracak ve düşmanlara karşı kıyasıya bir yarış içerisine gireceksiniz. 

Dülmanlar her an çöp adamın üzerine saldıralar düzenlemektedir, müttefiklerden oluşan çöp adam ekibinizle yaratıklara karşı güçlü bir  savunma sistemi oluşturun. Artık internetle ilgili endişeleriniz olmasın, şimdi her zaman ve her yerde tam aksiyon oyunları deneyimleriyle bu oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Mobil cihazınızın internet bağlantısının olmasına gerek yoktur. 

IOS cep telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz olarak indireceğiniz One Gun: Stickman mobil oyununda zaman geçirmek çok keyifli olacaktır. Her macera savaşında, bir sürü silah, beceri ve harika ciltlerle dolu karanlık dünyayı fethetme yolculuğunda olan çöpçü savaşçılarını oynayacaksınız. Heyecanlı stickman dövüş oyunları için hazır olun, bir savaşçı olabilir ve sopa oyunu ustası olabilirsiniz. Gücünüzü arttıracak olan unsurları değerlendirmelisiniz. 

 

One Gun: Stickman indir
DİĞER SÜRÜMLER